Show Results

2015 Grand National & World Championship Morgan Horse Show®-Western Pleasure

October 10th, 2015

Dates: October 10-17, 2015
Location: Oklahoma City, OK
Judges: Terry Jones Brennan, Chris Bickford, Darrell Bilke, Cyndi Brown, Sandi Chohany, Susi Day, Missy Hanover, Brooke Jacobs, Judy Kibler, Gayle Lampe, Renee Lavery, Josh Merritt, Melissa Moore, Richard Petty, Doug Raucher, Muffy Seaton, Kent Swalla, Karen Winn, Richard Wright

Western Pleasure
GN W/T WEST PL 10 & 11
1. WHISPERING SUITE IMAGE GCH, Tanguay, Diane
2. HIGHLAND RIDGE DANIEL, Korver, Anne Margaret
3. CANABAR MASQUERADE CH, Groot, Shari
4. KINZU BITTER TEARS, Nichols, Miranda
5. MCH REMINGTON, Walz, Minerva & Victoria
6. SUNTIME DOC HOLIDAY, Sullivan, Meghan
7. NATIONAL TREASURE, LoCascio, Sydney L
8. RBF MATCH MAKER, Fields Sweeney, Jill
9. KID HOPE, Saint Loup, Chloe
10. QVM COLLECTOR'S EDITION, Mullady, William F

GN W/T WEST PL 9 & UNDER
1. DELAWARES NIGHT LIFE GCH, Shingledecker, Berkley
2. MAXIMUM PEPPER, Lindeberg, Richard & Janet & Meg
3. HOLLYBROOK DOMINO, LoCascio, Alayna
4. GRAND CRU MAKER'S MARK, Andrade, Stephen
5. HI BRIDGE REGAL NIGHT GCH, Sievers, William & Jane
6. FIGHT SONG, Bartley, Brett & Patti
7. MONNINGTON MONARCHEE (GB), Miner Family, The

GN WEST PL 3-YR MARE
1. VL TINY DANCER, Ray Ramsey Family
2. FIRE RUN NATALIE FE, Fire Run Farms & Kurt & Theresa
3. BJB SPICE GIRL, Beckman, Bruce R & Jean M
4. NEWMONT'S MILA BELLE, Balsis, Jessica

GN WEST PL 3-YR S/G
1. RJMF ZAPPA, Morgan, Robert B
2. ROSEHAVEN HE'Z TOP CLASS, Korver, Anne Margaret
3. MAGENTA'S MAD MOONSHINE, Shingledecker, Brooke Lynn
4. MORGAN HILL GENTLE RAIN, Gillen, David
5. RAINTREE REUNION, Felch, Gladys & Kimberly
6. RIVERGATE BORDEAUX, Mills, Jacqueline & Stanley
7. ROSEDUST BORN TO BE WILD, Rosier, Meredith
8. MSC ROYAL PRESTIGE, Bessey, Amy
9. JAX IRON MAN, Schwartz, Kathryn
10. ARCOLA'S LAST HARMONY, Arcola Farm

GN WEST PL 4-YR MARE
1. LEDGEFIELD TAILORED ASSET, Tassinari, Jill & Steven
2. KINZU GRACEFILLY WILD, Pierce, Kathleen
3. DANELL'S LOVENOTES, Elliott, Nancy
4. HRH CLEOPATRA, Rykoff, Joanna
5. DRAGONSMEADE MUSE, Dragonsmeade
6. HYLEE'S KABOOM, McNamara, John A & Diane L, Gree
7. LADY ARABELLA, Kindsfater, Debora Collard
8. DARLING DELILAH, Miller, Frank & Ann Woulfe Mille

GN WEST PL 4-YR S/G
1. EQE MAKER'S MARK, Glitter Farms, LLC
2. CBMF BURN NOTICE, Bessey, Jeffrey L
3. SARDE'S BEYOND DEFINITION, Sardelli Greenway, Roxanne
4. STILL IN TOWN, Hill, Chanin
5. QUEENS TASTER'S CHOICE, Monroe, Jerri & Karen Cooley
6. SMK EMPIRE STRIKES BLACK, Seward, Pere F & Marsha L
7. HERITAGE HOLLOW RAPTURE, Eide, Jill
8. RUSTIC V'S CROWN OF LIGHT, Meyer, Wendy L

GN WEST PL AM GELDING
1. MLB POWER PLAY, Dantree Farm
2. TRACEMARK TOP SHELF, Lents, Dianne
3. GRAYCLIFF RIMFIRE, Arcola Farm
4. CEDARFARM LANCELOT GCH, Broich, Larry D
5. CAVALLI, Dragonsmeade
6. EV SANTA FE SPECIAL, Lents, Dianne
7. CANABAR NICKELBACK, Rumens, Kurt & Teri
8. HIGHLAND RIDGE DANIEL, Korver, Anne Margaret
9. FASTRAK THUNDERBIRD, Cooley, Karen
10. WHISPERING IN THE WIND, Allen, Cecilia Bergeron

GN WEST PL AM GENTS FINALS
1. GRAYCLIFF RIMFIRE, Arcola Farm
2. EV SANTA FE SPECIAL, Lents, Dianne
3. MORGAN VALLEY O'MALLEY, Nelson, J Michael
4. WRR ACE IN THE HOLE, Huse, John & Patricia & Family
5. WINDY'S DANCING MONARK, Vern Baron & Ann de St Remy
6. ATMF EXCLAMATION, Breckenridge, James, Karen & Sie
7. SPICEOLIFE B COOL, Aranda, John
8. SERENE MAIN DANCE, Weems, Timothy

GN WEST PL AM MARE
1. HOLIDAY'S BONITA FE, Lents, Dianne & Murphy
2. PONDVIEW ALWAYS & FOREVER, Small, Melanie
3. TFF SELENE, Sargeant, Lori Kompanik
4. AMHF SPIRITED HEIRESS CH, Sievers, William & Jane
5. STAR OF MIDNIGHT, McMicking, Hatley F
6. WINDY'S DANCING MONARK, Vern Baron & Ann de St Remy
7. SMC SOUTHERN ACCENT, Anderson, Sarah
8. ATMF EXCLAMATION, Breckenridge, James, Karen & Sie
9. AERIE MEADOW INTENSE, Nelson, Kim M & Mary J
10. STONECROFT LIZA, Erica Anne Dorwart Trust

GN WEST PL AM MASTERS SEC. A
1. PEGASUS COMMANDER JACK, Walters, Debbie Hurst
2. TRACEMARK TOP SHELF, Lents, Dianne
3. RIGHTEOUS, Papola, Kathy & William
4. HIGHLAND RIDGE DANIEL, Korver, Anne Margaret
5. SEASONS SABER CH, Creech, Joe & JoDahl
6. FASTRAK THUNDERBIRD, Cooley, Karen
7. MORGAN VALLEY O'MALLEY, Nelson, J Michael
8. RCV AN AFFAIR TO REMEMBER, Olson, Ginger
9. SMC SOUTHERN ACCENT, Anderson, Sarah
10. WRR ACE IN THE HOLE, Huse, John & Patricia & Family

GN WEST PL AM MASTERS SEC. B
1. JOYFULLY, Hurst, Leslie
2. PONDVIEW ALWAYS & FOREVER, Small, Melanie
3. HOLLYBROOK TOUCHE, Resler, Stacey D & Manasota Morg
4. MOULIN ROUGE, Brisco, Paul & Danica E
5. TREBLE'S MUCHO UNO CH, Worth, Deborah L
6. EV SANTA FE SPECIAL, Lents, Dianne
7. CHERRYDALE MICHAELANGELO, Sklenicka, MJ
8. SARALIN BLUES BROTHER, Hawkins, Linda & Richard
9. LOLLAPALOOZA, Kelley, Daniel & Leslie
10. TAKE THE STARS, Adams, Julie & Vance

GN WEST PL AM STALLION
1. PEGASUS COMMANDER JACK, Walters, Debbie Hurst
2. SARALIN BLUES BROTHER, Hawkins, Linda & Richard
3. RIGHTEOUS, Papola, Kathy & William
4. W-B BLUE BARRY, Faust, Laurie F
5. FIRECREST E-TICKET, Hazen, Sammi
6. DRAGONFIRE WASABI, Sea Grass Farm LLC

GN WEST PL AOTS
1. RCV AN AFFAIR TO REMEMBER, Olson, Ginger
2. CANABAR MASQUERADE CH, Groot, Shari
3. STAMPED, Pelham, Nicholas & Robin M
4. BRIARLANE ABOVE REGALA-T, Zimmerman, Terra D
5. THREE FATES CHEIRON, Sargeant, Lori Kompanik
6. TAMRAC'S EXPRESS, Windcrest Farms
7. ATMF MOONLIGHT SONATA, Breckenridge, James, Karen & Sie
8. SERENE MAIN DANCE, Weems, Timothy

GN WEST PL GELDING
1. HOLLYBROOK TOUCHE, Resler, Stacey D & Manasota Morg
2. TRACEMARK TOP SHELF, Lents, Dianne
3. TREBLE'S FRONT AND CENTER GCH, Remondino, Annie
4. DSD ZINGERMAN, Draper, David L & Stephanie
5. CANABAR NICKELBACK, Rumens, Kurt & Teri
6. JOSEY WALES, McCormack, Krystle L
7. GRADELL RING MY BELL, Modell, Jerome H & Shirley G
8. PONDVIEW PARK AVENUE, Lents, Dianne & Murphy
9. DRAGONSMEADE ICARIAN, Rogers, Lynne
10. UNICORN SIMPLY A STAR, Bennett, Pamela & Steve

GN WEST PL GENTS FINALS
1. MLB CAPO DI' CAPO, Lents, Dianne
2. PLAYMOR'S DATE NIGHT, Sargeant, Lori Kompanik
3. FARAGAMO GCH, Sturm, Terri
5. PRIVILEGE, Morris, Chris & Janet
6. TAKE THE STARS, Adams, Julie & Vance
7. MORGAN VALLEY O'MALLEY, Nelson, J Michael
8. WINTERSET RHYME THYME, Vieira Jr, John T, Puddingstone
9. DFF MORGAN MASTERPIECE, Kline, Diana & John Sendrowski
10. DOMINIC YOU, Anderson, Bonita J

GN WEST PL JR EXH 12 & UNDER
1. BEAR BROOK SUPREME BAR GCH, Shingledecker, Max Thomas
2. ARTFUL IMAGE, Stillings, Sophia Corinne
3. KATHARINA, Marino, Jessica
4. QUA-DRANGLE, White, Amanda M

GN WEST PL JR EXH 13
1. MAXIMUM PEPPER, Lindeberg, Richard & Janet & Meg
2. AERIE MEADOW CONTESSA, Carmichael, Amber M
3. DRAGONSMEADE ICARIAN, Rogers, Lynne
4. TROPIC ANNE'S LEGACY, Keller, Ann L
5. MERRIEWOLD JESSE JAMES, Rowe, Kenneth & Robbie
6. MARTHA STEWART, Mullady, William F
7. FAIRCREST RARE EDITION, Draime, Renee A
8. RIVERGATE DIONYSUS, Enterline, Emily P
9. EQUINOX HOLY GRAEL, Brent & Martha Woodland
10. PL DANCING WITH ANGELS, Silver, Erin Lynne & Mike

GN WEST PL JR EXH 14 & 15
1. RBF RUSSIAN ROULETTE, Chaffin-Farley, Connor
2. TREBLE'S FRONT AND CENTER GCH, Remondino, Annie
3. AMHF BAL DU MASQUE, Stout, Todd & Amy
4. KNOLLTOP'S HEIR APPARENT, Walz, Victoria
5. MOVADO GCH, Kraegel, Kelly
6. BOXFORD TWIST AND SHOUT, Kozijn, Catriona
7. KEY OSCAR NIGHT, Hansen, Karen Ann
8. PTR RAZ MA TAZ, Fire, Jaden
9. SSLLC PRIMARY CONTENDER, Mitchell, Julie & Savannah
10. BAYMOUNT'S CISCO KID, Martin, Antoinette

GN WEST PL JR EXH 16 & 17
1. UVM OPPORTUNITY GCH, Crowley, Paige S
2. DSD ZINGERMAN, Draper, David L & Stephanie
3. T-TOWNE TALK ABOUT ME, Pederson, Lisa
4. CHERRYDALE MELANIA GCH, Glitter Farms, LLC
5. WHISPERING NON-STOP GCH, Darrow, Kristi
6. SA KASHMIRI, Silver, David
7. LPS THE BOOGIE MAN GCH, Rainbolt-Forbes, Caroline
8. JAX AUTO PILOT, Rosier, Meredith
9. MORGAN VALLEY STAR STRUCK, Shea, Madison
10. LONE STAR BILL GCH, 10 Star Ranch

GN WEST PL LADIES AM GELDING
1. MLB POWER PLAY, Dantree Farm
2. CAVALLI, Dragonsmeade
3. TRACEMARK TOP SHELF, Lents, Dianne
4. SEASONS SABER CH, Creech, Joe & JoDahl
5. HOLLYBROOK TOUCHE, Resler, Stacey D & Manasota Morg
6. MILLENNIUMS MASTERPIECE, Nelson, J Michael
7. HIGHLAND RIDGE DANIEL, Korver, Anne Margaret
8. CANABAR NICKELBACK, Rumens, Kurt & Teri
9. CEDARFARM LANCELOT GCH, Broich, Larry D
10. WINTERSET RHYME THYME, Vieira Jr, John T, Puddingstone

GN WEST PL LADIES AM MARE
1. HOLIDAY'S BONITA FE, Lents, Dianne & Murphy
2. STAR OF MIDNIGHT, McMicking, Hatley F
3. JOYFULLY, Hurst, Leslie
4. LATOURS PERFECTION, Matusik, Brenda J
5. TFF SELENE, Sargeant, Lori Kompanik
6. SMC SOUTHERN ACCENT, Anderson, Sarah
7. PONDVIEW ALWAYS & FOREVER, Small, Melanie
8. AERIE MEADOW INTENSE, Nelson, Kim M & Mary J
9. EVERWOODS JOLI, Sturm, Terri
10. HYLEE'S ZERELDA JAMES, Ganley, Linda

GN WEST PL LADIES GELDING
1. TREBLE'S FRONT AND CENTER GCH, Remondino, Annie
2. PONDVIEW PARK AVENUE, Lents, Dianne & Murphy
3. UVM OPPORTUNITY GCH, Crowley, Paige S
4. CHERRYDALE TOTAL ECLIPSE, Stoney Point Farm
5. JOSEY WALES, McCormack, Krystle L
6. GAITS OF GOLD GCH, Wightman, Randi
7. BY THE BAY, Arcola Farm
8. CANABAR NICKELBACK, Rumens, Kurt & Teri
9. DRAGONSMEADE ICARIAN, Rogers, Lynne
10. RBF RUSSIAN ROULETTE, Chaffin-Farley, Connor

GN WEST PL LADIES MARE
1. HOLIDAY'S BONITA FE, Lents, Dianne & Murphy
2. LATOURS PERFECTION, Matusik, Brenda J
3. TFF SELENE, Sargeant, Lori Kompanik
4. STONECROFT LIZA, Erica Anne Dorwart Trust
5. PL DANCING WITH ANGELS, Silver, Erin Lynne & Mike
6. STAR OF MIDNIGHT, McMicking, Hatley F
7. KINZU GRACEFILLY WILD, Pierce, Kathleen
8. AERIE MEADOW INTENSE, Nelson, Kim M & Mary J
9. WINDY'S DANCING MONARK, Vern Baron & Ann de St Remy
10. FAIRCREST BOLD INTENTIONS, Rosier, Elaine C

GN WEST PL MARE
1. HOLIDAY'S BONITA FE, Lents, Dianne & Murphy
2. LATOURS PERFECTION, Matusik, Brenda J
3. AERIE MEADOW CONTESSA, Carmichael, Amber M
4. TFF SELENE, Sargeant, Lori Kompanik
5. LOLLAPALOOZA, Kelley, Daniel & Leslie
6. TRACEMARK TAPESTRY GCH, Strom, Kristie
7. HYLEE'S ZERELDA JAMES, Ganley, Linda
8. AERIE MEADOW INTENSE, Nelson, Kim M & Mary J
9. PL DANCING WITH ANGELS, Silver, Erin Lynne & Mike

GN WEST PL STALLION
1. MLB CAPO DI' CAPO, Lents, Dianne
2. SP REMINGTON, Stone Pine Farm LLC, Marilyn Est
3. PRIVILEGE, Morris, Chris & Janet
4. FARAGAMO GCH, Sturm, Terri
5. SLR EXECUTIVE PRIVILEGE, Revard, Laurie & Mark
6. DRAGONFIRE WASABI, Sea Grass Farm LLC
7. FIRECREST E-TICKET, Hazen, Sammi
8. RIGHTEOUS, Papola, Kathy & William
9. SSES SPECIAL ENTERTAINER, Angel, Peggy & Everett
10. EQUINOX BOSSANOVA, Nava, Christine

GN WEST PL YOUTH MARE
1. CHERRYDALE MELANIA GCH, Glitter Farms, LLC
2. MORGAN VALLEY STAR STRUCK, Shea, Madison
3. DANELLS LOVELY ASSETS, Elliott, Nancy
4. TRACEMARK TAPESTRY GCH, Strom, Kristie
5. KATHARINA, Marino, Jessica
6. AERIE MEADOW TAYA, Packer, Kristina

GN WEST PL YOUTH S/G
1. UVM OPPORTUNITY GCH, Crowley, Paige S
2. BEAR BROOK SUPREME BAR GCH, Shingledecker, Max Thomas
3. GAITS OF GOLD GCH, Wightman, Randi
4. JAX AUTO PILOT, Rosier, Meredith
5. KOSTA BODA, Galletta, Kimberly & Michael
6. LPS THE BOOGIE MAN GCH, Rainbolt-Forbes, Caroline
7. WHISPERING NON-STOP GCH, Darrow, Kristi
8. TREBLE'S TAKE THE STAGE, Stacy, Mallory
9. EQUINOX BOSSANOVA, Nava, Christine
10. DSD ZINGERMAN, Draper, David L & Stephanie

WC FUT WEST PL 3-YR
1. RJMF ZAPPA, Morgan, Robert B
2. RAINTREE REUNION, Felch, Gladys & Kimberly
3. VL TINY DANCER, Ray Ramsey Family
4. RIVERGATE BORDEAUX, Mills, Jacqueline & Stanley
5. FIRE RUN FREEDOM RIDER, Johnson, Rebecca
6. MSC ROYAL PRESTIGE, Bessey, Amy
7. NEWMONT'S MILA BELLE, Balsis, Jessica
8. FIRE RUN NATALIE FE, Fire Run Farms & Kurt & Theresa
9. ARCOLA'S LAST HARMONY, Arcola Farm
10. KEY SELECTION, Nevers, Scott

WC W/T WEST PL
1. DELAWARES NIGHT LIFE GCH, Shingledecker, Berkley
2. MONNINGTON MONARCHEE (GB), Miner Family, The
3. CANABAR MASQUERADE CH, Groot, Shari
4. WHISPERING SUITE IMAGE GCH, Tanguay, Diane
5. SUNTIME DOC HOLIDAY, Sullivan, Meghan
6. MAXIMUM PEPPER, Lindeberg, Richard & Janet & Meg
7. MCH REMINGTON, Walz, Minerva & Victoria
8. HIGHLAND RIDGE DANIEL, Korver, Anne Margaret
9. GRAND CRU MAKER'S MARK, Andrade, Stephen
10. HI BRIDGE REGAL NIGHT GCH, Sievers, William & Jane

WC WEST PL
1. SP REMINGTON, Stone Pine Farm LLC, Marilyn Est
2. MLB CAPO DI' CAPO, Lents, Dianne
3. FARAGAMO GCH, Sturm, Terri
4. SLR EXECUTIVE PRIVILEGE, Revard, Laurie & Mark
5. PRIVILEGE, Morris, Chris & Janet
6. AERIE MEADOW CONTESSA, Carmichael, Amber M
7. GAITS OF GOLD GCH, Wightman, Randi
8. EQUINOX BOSSANOVA, Nava, Christine
9. DRAGONFIRE WASABI, Sea Grass Farm LLC
10. SSES SPECIAL ENTERTAINER, Angel, Peggy & Everett

WC WEST PL 3-YR
1. RJMF ZAPPA, Morgan, Robert B
2. RAINTREE REUNION, Felch, Gladys & Kimberly
3. ROSEHAVEN HE'Z TOP CLASS, Korver, Anne Margaret
4. VL TINY DANCER, Ray Ramsey Family
5. ROSEDUST BORN TO BE WILD, Rosier, Meredith
6. MSC ROYAL PRESTIGE, Bessey, Amy
7. MAGENTA'S MAD MOONSHINE, Shingledecker, Brooke Lynn
8. NEWMONT'S MILA BELLE, Balsis, Jessica
9. FIRE RUN FREEDOM RIDER, Johnson, Rebecca
10. FIRE RUN NATALIE FE, Fire Run Farms & Kurt & Theresa

WC WEST PL 4-YR
1. CBMF BURN NOTICE, Bessey, Jeffrey L
2. EQE MAKER'S MARK, Glitter Farms, LLC
3. SARDE'S BEYOND DEFINITION, Sardelli Greenway, Roxanne
4. QUEENS TASTER'S CHOICE, Monroe, Jerri & Karen Cooley
5. LEDGEFIELD TAILORED ASSET, Tassinari, Jill & Steven
6. KINZU GRACEFILLY WILD, Pierce, Kathleen
7. DANELLS LOVELY ASSETS, Elliott, Nancy
8. HRH CLEOPATRA, Rykoff, Joanna
9. DRAGONSMEADE MUSE, Dragonsmeade
10. STILL IN TOWN, Hill, Chanin

WC WEST PL AM
1. MLB POWER PLAY, Dantree Farm
2. GRAYCLIFF RIMFIRE, Arcola Farm
3. MILLENNIUMS MASTERPIECE, Nelson, J Michael
4. CANABAR NICKELBACK, Rumens, Kurt & Teri
5. CEDARFARM LANCELOT GCH, Broich, Larry D
6. TRACEMARK TOP SHELF, Lents, Dianne
7. EV SANTA FE SPECIAL, Lents, Dianne
8. RIGHTEOUS, Papola, Kathy & William
9. TFF SELENE, Sargeant, Lori Kompanik
10. MORGAN VALLEY O'MALLEY, Nelson, J Michael

WC WEST PL AM MASTERS
1. PEGASUS COMMANDER JACK, Walters, Debbie Hurst
2. TRACEMARK TOP SHELF, Lents, Dianne
3. HIGHLAND RIDGE DANIEL, Korver, Anne Margaret
4. JOYFULLY, Hurst, Leslie
5. EV SANTA FE SPECIAL, Lents, Dianne
6. RIGHTEOUS, Papola, Kathy & William
7. PONDVIEW ALWAYS & FOREVER, Small, Melanie
8. SARALIN BLUES BROTHER, Hawkins, Linda & Richard
9. SEASONS SABER CH, Creech, Joe & JoDahl
10. TREBLE'S MUCHO UNO CH, Worth, Deborah L

WC WEST PL JR EXH 13 & UNDER
1. MAXIMUM PEPPER, Lindeberg, Richard & Janet & Meg
2. BEAR BROOK SUPREME BAR GCH, Shingledecker, Max Thomas
3. AERIE MEADOW CONTESSA, Carmichael, Amber M
4. MARTHA STEWART, Mullady, William F
5. ARTFUL IMAGE, Stillings, Sophia Corinne
6. TROPIC ANNE'S LEGACY, Keller, Ann L
7. FAIRCREST RARE EDITION, Draime, Renee A
8. RIVERGATE DIONYSUS, Enterline, Emily P
9. KATHARINA, Marino, Jessica
10. DRAGONSMEADE ICARIAN, Rogers, Lynne

WC WEST PL JR EXH 14-17
1. UVM OPPORTUNITY GCH, Crowley, Paige S
2. RBF RUSSIAN ROULETTE, Chaffin-Farley, Connor
3. TREBLE'S FRONT AND CENTER GCH, Remondino, Annie
4. WHISPERING NON-STOP GCH, Darrow, Kristi
5. DSD ZINGERMAN, Draper, David L & Stephanie
6. T-TOWNE TALK ABOUT ME, Pederson, Lisa
7. LPS THE BOOGIE MAN GCH, Rainbolt-Forbes, Caroline
8. SA KASHMIRI, Silver, David
9. FIGHT SONG, Bartley, Brett & Patti
10. MOVADO GCH, Kraegel, Kelly

WC WEST PL LADIES
1. TREBLE'S FRONT AND CENTER GCH, Remondino, Annie
2. HOLIDAY'S BONITA FE, Lents, Dianne & Murphy
3. RBF RUSSIAN ROULETTE, Chaffin-Farley, Connor
4. PONDVIEW PARK AVENUE, Lents, Dianne & Murphy
5. LATOURS PERFECTION, Matusik, Brenda J
6. TFF SELENE, Sargeant, Lori Kompanik
7. CHERRYDALE TOTAL ECLIPSE, Stoney Point Farm
8. JOSEY WALES, McCormack, Krystle L
9. PL DANCING WITH ANGELS, Silver, Erin Lynne & Mike
10. EVERWOODS JOLI, Sturm, Terri

WC WEST PL LADIES AM
1. HOLIDAY'S BONITA FE, Lents, Dianne & Murphy
2. CAVALLI, Dragonsmeade
3. JOYFULLY, Hurst, Leslie
4. STAR OF MIDNIGHT, McMicking, Hatley F
5. MILLENNIUMS MASTERPIECE, Nelson, J Michael
6. CANABAR NICKELBACK, Rumens, Kurt & Teri
7. BY THE BAY, Arcola Farm
8. CEDARFARM LANCELOT GCH, Broich, Larry D
9. PONDVIEW ALWAYS & FOREVER, Small, Melanie
10. SEASONS SABER CH, Creech, Joe & JoDahl

WC WEST PL YOUTH
1. UVM OPPORTUNITY GCH, Crowley, Paige S
2. GAITS OF GOLD GCH, Wightman, Randi
3. BEAR BROOK SUPREME BAR GCH, Shingledecker, Max Thomas
4. CHERRYDALE MELANIA GCH, Glitter Farms, LLC
5. DANELLS LOVELY ASSETS, Elliott, Nancy
6. WHISPERING NON-STOP GCH, Darrow, Kristi
7. TRACEMARK TAPESTRY GCH, Strom, Kristie
8. EQUINOX BOSSANOVA, Nava, Christine
9. JAX AUTO PILOT, Rosier, Meredith
10. MORGAN VALLEY STAR STRUCK, Shea, Madison

Custom Responsive Web Design by Propeller Media Works